شناسایی و تشخیص و مقابله با حملات سایبری     تست نفوذ پذیری و ارزیابی امنیت    مقاوم سازی سامانه ها,سایتها و سرورها و پیاده سازی فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری     ارزیابی امنیت , تست نفوذپذیری به روش های White-Black با ارائه گزارشات امنیتی     سامانه هوشمند کنترل تردد و پایش پارامترهای محیطی (ICMS-Smart Gate)

info@apfz.ir

024-91002424

کیونپ

NAS استوریج کیونپ، استوریج‌هایی با یک یا چند هارد درایو هستند که امکان اتصال همیشگی به اینترنت را دارند. کیونپ مرکز بکاپ شما یا همان دستگاه استوریجی است که همه فایل‌ها و مدیاهای مهم شما مانند عکس‌ها، ویدئو‌ها و موسیقی را ذخیره می‌کند. فرض کنید، کیونپ همان هارد درایو خارجی شماست اما به جای اینکه مجبور باشید آن را همراه خود داشته باشید، در خانه قرار می‌گیرد و از طریق اتصال اینترنت، شما یا اعضای خانواده‌تان در هر زمان و هر مکان به دیتاهای خود دسترسی خواهید داشت.

استوریج کیونپ، سیستم ذخیره سازی مرکزی شما با چندین هارد درایو است که همیشه به اینترنت متصل و همیشه (هرجا و هر زمان) در دسترس است. با وجود سیستم عامل QTS یا QNAP Turbo Operating System، به راحتی می‌توانید از استوریج کیونپ استفاده کرده و راهکارهای جامع و قابل سفارشی سازی آن را استفاده کنید که شامل مدیریت فایل، مدیریت بکاپ و مدیریت دانلود‌، مجوز‌های دسترسی و غیره، به صورتی قدرتمند است. استفاده از همه این قابلیت‌ها به دانش پیچیده‌ای از آی تی نیاز ندارد.

 

سیستم عامل های کیونپ QNAP چیست؟

ذخیره سازکیونپ QNAP NAS فقط یک دستگاه ذخیره سازی ساده نیست. فناوری پیشرفته ذخیره سازکیونپ QNAP NAS دارای سیستم عامل های متنوع با قابلیت های بسیار زیادی است. از اصلی ترین سیستم عامل ذخیره ساز کیونپ QNAP NASمی توان به سیستم عامل هوشمند و (OS) که QTSنامیده می شود اشاره کرد. سیستم عامل QTS اساسا ذخیره سازکیونپ NAS QNAP را به یک کامپیوتر تبدیل می کند. سیستم عامل QTS ذخیره ساز کیونپ QNAP NAS ویژگی های بیشتری نسبت به ابر یا HDD خارجی در اختیار NAS می گذارد.

سیستم عامل QTS در ذخیره ساز QNAP NAS متناسب با نیاز شما عمل می کند. به طور معمول به روز می شود و برنامه های پیشرفته و امنیت بیشتری را در اختیار کلاینت های خود قرار می دهد. سیستم عامل QTSبه منظور اشتراک فایل ها، مدیریت ذخیره سازی، پشتیبان گیری، محیط های مجازی، محیط های چند رسانه ای و عملکردهای بالا طراحی شده است. سیستم عامل QTS ذخیره ساز کیونپ QNAP NASچندین گزینه را برای پشتیبان گیری مناسب در اختیار کلاینت های خود قرار می دهد.

سیستم عامل QTS ذخیره ساز کیونپ QNAP NAS بجای استفاده از هارد خارجی گزینه های پشتیبان گیری مناسب ازجمله Apple Time Machine for Mac ،QNAP NetBak Replicator for Windows را اجرا می کند. کپی کردن بدون USB ، پشتیبان گیری از طریق RTRR/rsync برای دسترسی از راه دور و راه کارهایی نظیر پشتیبان گیری ابری همگی از عملکردهای متنوع سیستم عامل QTS ذخیره ساز کیونپ QNAP NAS هستند.

سیستم عامل های کیونپ QNAP چیست؟

  • ذخیره ساز کیونپ QNAP NAS دارای فناوری ساده اما شگفت انگیز است. سیستم ذخیره ساز کیونپ QNAP NAS سیستم ذخیره سازی مرکزی شما با چندین هارد دیسک است که دائماً آنلاین است و همیشه از هر کجا در دسترس است. از جمله فناوری های بی پایان ذخیره سازهای کیونپ QNAP NAS می توان به موارد ذیل اشاره کرد: کدگذاری بر اساس K4، عکس های فوری، قابلیت ذخیره سازی بیشتر با استفاده از کارت های رابط PCIe از منحصر بفردترین و ارزشمند ترین ویژگی های ذخیره ساز کیونپ QNAP NAS هستند.

  •  

نتیجه گیری

  • برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش فنی شرکت امن پردازان فناوری زنجان  تماس حاصل فرمایید. شماره تماس ما:024-91002424